13.03.2018
Elektrofiltry w Świętokrzyskiem

Sposób działania oraz korzyści wynikające z zastosowania elektrofiltrów do kotłów małej mocy były tematem spotkania przedstawicieli Grupy CZH S.A. z Adamem Jarubasem, Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego. Od wielu miesięcy, problem smogu i jakości powietrza jest przedmiotem szczególnego zainteresowania władz tego województwa.

– Ludzie rzeczywiście interesują się tym, czy jakość powietrza mieści się w granicach obowiązujących norm. Na naszym terenie mamy też miejscowości, które są uzdrowiskami i tam szczególnie zależy nam na czystości powietrza – powiedział Adam Jarubas.

Elektrofiltr kominowy, którego właścicielem jest Grupa CZH S.A. może być skutecznym narzędziem do walki ze smogiem, a jego zaletą jest fakt, że efekty widać niemal natychmiast po zainstalowaniu. Przedstawiciele Grupy CZH zaprezentowali również pomysły dotyczące zagospodarowania powstających w wyniku działania elektrofiltrów odpadów. W tej sprawie podjęto współpracę z profesor Wanda Wilczyńską-Michalik, która zajęła się analizą dostarczonych próbek.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X