16.04.2018
Wystawa w Zakopanem

Podczas towarzyszącej V Konferencji Sprzedawców Polskiego Węgla wystawy, która odbyła się w Zakopanem, Grupa CZH S.A. zaprezentowała gotową już do sprzedaży wersję elektrofiltru kominowego, którego autorem jest dr inż. Robert Kubica z Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Żywe zainteresowanie przedstawicieli firm dostarczających odbiorcom paliwa stałe na terenie całego kraju, wywołała szczególnie skuteczność elektrofiltru oraz wyniki uzyskane w pierwszych komercyjnych realizacjach. Podkreślano również nowatorskie rozwiązania techniczne oraz nadzieję, jakie środowisko sprzedawców polskiego węgla wiąże z zastosowaniem tego typu urządzeń. Elektrofiltr kominowy może współpracować nie tylko z kotłami centralnego ogrzewania opalanych węglem, ale również z piecami, piecokuchniami oraz kominkami, gdzie paliwem jest drewno.

Owocem prezentacji w Zakopanem jest ogromna ilość zapytań oraz zaproszeń do rozmów dotyczących możliwości zainstalowania urządzeń na terenie całego kraju.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X