Grupa CZH S.A. to firma z bogatą tradycją i doświadczeniem, która funkcjonuje na rynku od 70 lat. Obecnie jest spółką o charakterze handlowo – inwestycyjnym, której większościowym właścicielem pozostaje Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Spółka prowadzi działalność: handlową, logistyczną oraz zarządza nieruchomościami.

HANDEL
Podstawowym obszarem działalności handlowej jest sektor hutnictwa i górnictwa. Grupa CZH S.A. jest dostawcą wyrobów stalowych oraz innych materiałów i produktów dla przemysłu i budownictwa. Oferuje m.in.: blachy gorącowalcowane w kręgach, blachy gorącowalcowane w arkuszach, kształtowniki stalowe gorącowalcowane, kęsiska, pierścienie i kołnierze stalowe, śruby i nakrętki specjalne do montażu obudów górniczych, odkuwki. Dostarczamy również wyroby stalowe do spółek węglowych (m. in. obudowy chodnikowe, siatki okładzinowe, rozpory rurowe, strzemiona, rury kołnierzowe, noże kombajnowe).

NOWE OBSZARY DZIAŁALNOŚCI – ELEKTROFILTR KOMINOWY
Elektrofiltr kominowy do kotłów małej mocy (do 35 kW) to urządzenie odpylające o niewielkich gabarytach montowane w układzie odprowadzania spalin. Skutecznie ogranicza emisję toksycznych zanieczyszczeń, a w szczególności pyłu do atmosfery. W połączeniu z poprawnie pracującą instalacją kotłową i odpowiedniej jakości paliwem stałym, zastosowanie elektrofiltru, gwarantuje doskonały efekt ekologiczny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X