Na sukces Grupy CZH S.A. duży wpływ miało wdrożenie w 2000 r. Systemu Zarządzania Jakością. Był to pierwszy krok do zmiany świadomości pracowników w kierunku nieustannego dążenia do doskonałości w zarządzaniu. 

Przyznany po raz pierwszy w 2001 r. certyfikat ISO 9001:2000 jest dowodem na to, że wdrożony i realizowany przez Grupę CZH S.A. System Zarządzania Jakością jest zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001. Potwierdza również wysoki poziom organizacji oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Certyfikat przyznawany jest na okres trzech lat, jednakże corocznie przeprowadzany jest audit nadzoru, a po upływie trzech lat przeprowadzany jest audit recertyfikacyjny.

W roku 2016 Spółka po raz kolejny przeszła pozytywnie audyt recertyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością i otrzymała certyfikat zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009. Międzynarodowy Certyfikat ISO jest niezależnym potwierdzeniem, że Grupa CZH S.A. działa w oparciu o najwyższe standardy jakości w zakresie oferowanych usług.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X