Firma jest producentem odrzwi obudów chodnikowych dla górnictwa podziemnego.

 

Spółka Europejskie Technologie Górnicze istnieje na rynku od 2006 roku.

Główny zakres działalności firmy obejmuje produkcję górniczych odrzwi obudów chodnikowych, w tym:

  • typowych obudów łukowych z typoszeregu ŁP, ŁPP, ŁPZ,
  • obudów łukowych specjalnych giętych na długości dwoma lub trzeba promieniami, o specjalnych kształtach dostosowanych do warunków geologiczno – górniczych,
  • prostych obudów podporowych,
  • akcesoriów do obudów oraz prowadzenia sprzedaży kompletnej obudowy podporowej.

Uruchomiona w 2006 roku produkcja odrzwi obudów jest prowadzona na profesjonalnej linii produkcyjnej wyposażonej w pełni zautomatyzowaną i sterowaną cyfrowo giętarkę. Giętarka umożliwia efektywne gięcie łuków z kształtowników o różnych profilach w tym:

  • korytkowych normalnych i odwrotnie giętych od wielkości V25 do V44,
  • dwuteowych (po zabudowie odpowiednich walców).

Cyfrowe sterowanie pracą rolek wyginających kształtownik odrzwi obudowy pozwala prowadzić powtarzalną produkcję specjalnych odrzwi obudów górniczych.

W trakcie procesu produkcji systematycznie prowadzona jest kontrola łuków dla sprawdzenia podstawowych parametrów. Zapewnia ją wykwalifikowana kadra działu kontroli jakości wyposażona w wysokiej klasy przyrządy pomiarowe.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 32/731 33 09


Europejskie Technologie Górnicze Sp. z o.o.
ul. Groniec 1
41-260 Sławków

Zobacz stronę

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.