FTS-Trade Sp. z o.o. jest znanym i cenionym na rynku producentem aluminiowych fasad oraz okien i drzwi zarówno z aluminium, jak również z PCV.

 

Stolarka aluminiowa
Produkowana przez FTS-Trade stolarka wykonywana jest w oparciu o rozwiązania systemowe renomowanych firm, takich jak: SCHUECO, ALUPROF, PONZIO, REYNAERS, których wieloletnie doświadczenie zostało sprawdzone zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
Spółka posiada w swojej ofercie pełen zakres stolarki aluminiowej tj.: okna, drzwi, stolarkę p. poż, fasady, świetliki, ściany z płyt kompozytowych. Profesjonalne lakiernie proszkowe umożliwiają produkcję stolarki w szerokiej gamie kolorystycznej, jak również stolarki o strukturze drewna oraz w bicolorze.
Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz przy zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych FTS-Trade dostarcza swoim Klientom produkty wysokiej jakości i trwałości.

PCV
Systemy okienne produkowane przez FTS-Trade to nowa generacja okien, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.
W skład bogatej oferty produktowej FTS-Trade wchodzi szereg systemów profili okiennych: od najpopularniejszych profili o głębokości zabudowy 70 mm, aż po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych.
Okna FTS-Trade produkowane są przy wykorzystaniu profili PCV niemieckiego systemu Aluplast w których montowane są okucia niemieckiej firmy GU i szyby zespolone firmy EFFECT GLASS.
Spółka swoim zasięgiem obejmuje odbiorców z całej Polski oraz znacznej części Europy. Okna i drzwi są eksportowane do wielu krajów takich jak: Austria, Czechy, Słowacja, Niemcy, Belgia, Francja, Włochy, Szwajcaria oraz Australia.
Użycie do produkcji okien elementów od światowej klasy dostawców plus kadra fachowców z dużym doświadczeniem gwarantuje wyprodukowanie okna o wysokiej jakości i doskonałych właściwościach izolacyjności termicznej i akustycznej.


FTS-TRADE Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 55
43-100 Tychy

tel. +48 32 441 69 44
e-mail: biuro@fts-trade.com.pl
www.fts-trade.com.pl

Zobacz stronę

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X