18.11.2019
W Galerii o smogu

W bełchatowskiej Galerii Olimpia odbyło się wydarzenie pn „STOP SMOG. Oddychaj zdrowo”. Organizator – Urząd Miasta w Bełchatowie, zaprezentował szereg inicjatyw, podejmowanych przez miasto na rzecz ochrony środowiska, których wspólnym elementem jest zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska i poprawa jakości powietrza. Na wystawie prezentujących skuteczne sposobu ograniczenia emisji pyłów zaprezentowano elektrofiltr kominowy Grupy CZH SA, który zainstalowany jest już w kilku miejscowych budynkach.

Organizatorzy imprezy „STOP SMOG. Oddychaj zdrowo” skierowali akcje przede wszystkich do dzieci i młodzieży, stąd na specjalnie zainstalowanych scenach przez cały dzień trwały zabawy i konkursy, które przyciągały uwagę barwna aranżacją jak i głośnymi dźwiękami piosenek, wykonywanych przez dzieci z bełchatowskich szkół i przedszkoli. Starsi klienci Galerii mogli z kolei zapoznać się
z technologiami ekologicznego ogrzewania budynków, efektywnego spalania paliw, ale też
i wykorzystania otaczających miasto lasów do zmniejszania uciążliwości niskiej emisji.

Elektrofiltr kominowy Grupy CZH SA interesował przede wszystkim mieszkańców domków ogrzewanych urządzeniami na węgiel i palet drzewny. Okazało się, że działające już na terenie miasta instalacje są najlepszym sposobem promocji naszego urządzenia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X