Wobec nowego zagrożenia, z jakim przyszło nam się obecnie mierzyć, w trudnym czasie pandemii COVID-19 spowodowanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, proponujemy Państwu produkt, który może znacznie poprawić bezpieczeństwo Państwa, pracowników Państwa przedsiębiorstw oraz Waszych gości.
W trosce o Państwa zdrowie i poczucie komfortu w miejscu pracy, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na pierwszą swoją innowacyjną i opartą w całości na polskiej myśli technicznej oraz wyprodukowaną w Polsce bramkę dezynfekcyjną.
Bramka wytwarza za pomocą ultradźwięków mgiełkę, której środek dezynfekujący wykazuje skuteczność przeciwwirusową. Wytwarzana mgiełka o rozmiarze cząsteczek poniżej 10um bardzo dobrze penetruje materiały i powierzchnie takie jak ubrania i skóra oraz obudowy urządzeń i narzędzi, skutecznie eliminując bakterie i wirusy. Bramka posiada certyfikat zgodności CE.
Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego działanie bramki

Jak działa oferowana bramka, można sprawdzić osobiście w lobby budynku zajmowanym przez naszego głównego akcjonariusza, ARP S.A. w Warszawie, przy ul. Nowy Świat 6/12 oraz w hallu naszej siedziby w Katowicach, przy ul. Lompy 14.
Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy do kontaktu

Bramka Dezynfekcyjna (PDF)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X