16.05.2017
Festiwal Ogrodów – Lompy 14

Fundacja Dom Modernisty zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Festiwal Ogrodów. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wykładzie dr. inż. arch. Ryszarda Nakoniecznego z Politechniki Śląskiej w Gliwicach na temat historii i architektury budynku przy ulicy Lompy 14.

Wykład odbędzie się w sobotę 20 maja 2017 r. o godzinie 12.00 na pierwszym piętrze budynku w sali 107.

Zapisy pod adresem:
dommodernisty@gmail.com
ilość miejsc ograniczona, wstęp wolny

Organizator: Fundacja Dom Modernisty
Partner: Grupa CZH S.A.

Data wydarzenia:
20 maja 2017 r. (sobota), godz. 12.00
ul. Lompy 14 w Katowicach

Więcej informacji 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.