Grupa CZH S.A. to firma z bogatą tradycją i doświadczeniem, która funkcjonuje na rynku od 70 lat. Obecnie jest spółką o charakterze handlowo – inwestycyjnym, której większościowym akcjonariuszem pozostaje Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Spółka prowadzi działalność: handlową, logistyczną oraz zarządza nieruchomościami.

Podstawowym obszarem działalności handlowej jest sektor hutnictwa i górnictwa. Grupa CZH S.A. jest dostawcą wyrobów stalowych oraz innych materiałów i produktów dla przemysłu i budownictwa. Oferuje m.in.: blachy gorącowalcowane w kręgach, blachy gorącowalcowane w arkuszach, kształtowniki stalowe gorącowalcowane, kęsiska, pierścienie i kołnierze stalowe, śruby i nakrętki specjalne do montażu obudów górniczych, odkuwki. Dostarczamy również wyroby stalowe do spółek węglowych (m. in. obudowy chodnikowe, siatki okładzinowe, rozpory rurowe, strzemiona, rury kołnierzowe, noże kombajnowe). Od roku 2018 Spółka zaangażowała się w dostarczanie wysokiej jakości i kaloryczności importowanego węgla energetycznego na potrzeby energetyki zawodowej, w celu wzbogacania surowca dostarczanego z krajowego rynku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X