Grupa CZH S.A. to firma z bogatą tradycją i doświadczeniem, która funkcjonuje na rynku od 70 lat. Obecnie jest spółką o charakterze handlowo – inwestycyjnym, której większościowym właścicielem pozostaje Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Spółka prowadzi działalność: handlową, logistyczną oraz zarządza nieruchomościami.

HANDEL
Podstawowym obszarem działalności handlowej jest sektor hutnictwa i górnictwa. Grupa CZH S.A. jest dostawcą wyrobów stalowych oraz innych materiałów i produktów dla przemysłu i budownictwa. Oferuje m.in.: blachy gorącowalcowane w kręgach, blachy gorącowalcowane w arkuszach, kształtowniki stalowe gorącowalcowane, kęsiska, pierścienie i kołnierze stalowe, śruby i nakrętki specjalne do montażu obudów górniczych, odkuwki. Dostarczamy również wyroby stalowe do spółek węglowych (m. in. obudowy chodnikowe, siatki okładzinowe, rozpory rurowe, strzemiona, rury kołnierzowe, noże kombajnowe). Od roku 2018 Spółka zaangażowała się w dostarczanie wysokiej jakości i kaloryczności importowanego węgla energetycznego na potrzeby energetyki zawodowej, w celu wzbogacania surowca dostarczanego z krajowego rynku.

NOWE OBSZARY DZIAŁALNOŚCI – ELEKTROFILTR KOMINOWY
Elektrofiltr kominowy do kotłów małej mocy (do 35 kW) to urządzenie odpylające o niewielkich gabarytach montowane w układzie odprowadzania spalin. Skutecznie ogranicza emisję toksycznych zanieczyszczeń, a w szczególności pyłu do atmosfery. W połączeniu z poprawnie pracującą instalacją kotłową i odpowiedniej jakości paliwem stałym, zastosowanie elektrofiltru, gwarantuje doskonały efekt ekologiczny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.