OBROKI to największy spożywczy rynek hurtowy na terenie Górnego Śląska, którym zarządza Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. (dawniej Centrum Handlu Hurtowego Sp. z o.o.).

Śląski Rynek Hurtowy Obroki Sp. z o.o. oferuje znakomite warunki do prowadzenia działalności handlowej w zwartym kompleksie handlowo-magazynowym o powierzchni 10 ha. Na terenie rynku funkcjonuje również giełda owocowo-warzywna. Hurtownie spożywcze i przemysłowe oraz giełda owocowo-warzywna stanowią bazę zaopatrzenia dla sklepów detalicznych oraz gastronomii.

Rynek OBROKI w liczbach:
Łączna powierzchnia: 10 ha
Hale i wiaty: 37 000 m²
Giełda owocowo-warzywna: 6 700 m²
Ilość miejsc parkingowych: 500
Ilość hurtowni: 250
Ilość osób zatrudnionych na rynku: ponad 2 000
Ilość dziennych wjazdów na rynek: 1 500 – 2 500

Rynek zlokalizowany jest w samym środku aglomeracji Górnego Śląska, w najbliższym sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych: autostrada A4, DK1, Drogowa Trasa Średnicowa.


Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

ul. Obroki 130
40-833 Katowice

tel.: +48 32/359 41 00
e-mail: info@obroki.pl
www.obroki.pl

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarząd spółki pod firmą: Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach

 

 

Zobacz stronę

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.