W dniu 12 maja 2017 r. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Spółki FTS-Trade Sp. z o.o. Uchwałą nr 1/2017 z dn. 12.05.2017 r. podjęło decyzję o rozwiązaniu Spółki i przeprowadzeniu jej likwidacji. Aktualnie nazwa Spółki brzmi:

 

FTS-TRADE Sp. o.o. w likwidacji
ul. Przemysłowa 55, 43-100 Tychy

NIP 638-180-70-78, REGON 243165336, KRS 000448114

Działalność produkcyjna została przejęta przez FTS ABARIS Sp. z o.o.

 

Zobacz stronę

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.