07.02.2017
Forum Zmieniamy Polski Przemysł

6 lutego br. w Warszawie odbyło się Forum Zmieniamy Polski Przemysł, które jest jedną z najważniejszych cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki. W tym roku była to już XVII edycja tego wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.

Gośćmi Forum były najważniejsze postaci polskiej i europejskiej gospodarki – reprezentanci zarządów czołowych polskich przedsiębiorstw, przedstawiciele rządu i parlamentu, eksperci gospodarczy.

W dyskusjach o perspektywach polskiej gospodarki i stojących przed nią wyzwaniach brał również udział Zarząd Grupy CZH S.A.

Forum Zmieniamy Polski Przemysł rozpoczęła debata odnosząca się do aktualnych problemów całej gospodarki. Jej kontynuacją były dyskusje panelowe, które przybliżyły sytuację i problemy wiodących branż takich jak energetyka, przemysł obronny czy infrastruktura transportu.

Przedstawiono także obszerny raport „Nadzieje i obawy polskiego biznesu”, z którego wynika, że ponad połowa zapytanych przedsiębiorców z nadzieją patrzy na rozwój innowacyjności polskiego przemysłu.

Forum zakończy uroczysta Gala wręczenia tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł”. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.