06.03.2018
Komunikat

Informujemy, że w dniu 06.03.2018 r. Rada Nadzorcza spółki postanowiła przedłużyć do dnia 13.03.2018 roku, do godz. 16.00, termin składania zgłoszeń kandydatów w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Członka Zarządu Spółki pod firmą: Grupa CZH S.A. z siedzibą w Katowicach, odpowiedzialnego za finanse.

Ogłoszenie o wszczęciu tego postępowania zostało opublikowane na stronie internetowej Grupy CZH S.A. i Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w dniu 20.02.2018.

Katowice, dn. 06.03.2018 r.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.