07.02.2018
Komunikat – Zmiany w składzie Zarządu Grupy CZH S.A.

Informujemy, że w dniu 06.02.2018 r. Rada Nadzorcza spółki delegowała swojego nowego Członka Pana Marka Koźbiał do wykonywania czynności Prezesa Zarządu, w okresie do momentu powołania nowego Zarządu, wyłonionego w drodze przeprowadzonego przez Radę Nadzorczą postępowania kwalifikacyjnego.

Do czasu powołania Zarządu Spółki wyłonionego w ramach powyższego postępowania, uchwałą Rady Nadzorczej podjętą w tym samym dniu ustalono, że Zarząd spółki pod firmą: Grupa CZH S.A. składa się ponownie z dwóch Członków.
Tym samym, straciła moc poprzednio obowiązująca w tej sprawie uchwała Rady Nadzorczej z dnia 22.01.2018 r.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X

Ogłoszenie Zarządu Grupy CZH S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem współpracą w zakresie dostarczenia Grupie CZH surowców energetycznych ze strony podmiotów zajmujących się handlem węglem importowanym informujemy, że mając na uwadze obecną sytuację rynkową, nie poszukujemy aktualnie nowych dostawców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie elektrowni oraz elektrociepłowni, w ramach szerszej współpracy, Grupa CZH S.A. zajmuje się dostarczaniem surowca wysokiej klasy, sprowadzanego bezpośrednio od producentów lub ich spółek tradingowych (z pominięciem polskich pośredników), w celu wzbogacenia węgla krajowego. Węgiel, którym jesteśmy zainteresowani musi spełniać bardzo wysokie normy jakościowe, ściśle określone przez naszych Odbiorców, m.in. w zakresie wysokiej kaloryczności, i sami wyszukujemy dostawców, którzy posiadają możliwość dostarczenia takiego typu surowca.