05.04.2024
OFERTA PRACY – Specjalista/tka w dziale Księgowości

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Oferujemy:

  • – umowę o pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • – wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • – pracę 40h / tygodniowo (praca stacjonarna; dopuszczalne 24 dni w roku pracy zdalnej), miejsce pracy: Katowice, ul. Lompy 14,
  • – niezbędne narzędzia pracy,
  • – dostęp do szkoleń,
  • – kartę Multisport,
  • – prywatną opiekę medyczną (Medicover).

Wymagania:

  • – wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • – minimum 2 lata doświadczenia pracy w dziale księgowości (mile widziane w spółce z pełna księgowością),
  • – znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • – znajomość programów klasy ERP, preferowany system Comarch ERP,
  • – bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie.

Szczegółowe obowiązki:

  • – dekretacja i księgowanie zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • – sporządzanie przelewów dla kontrahentów krajowych i zagranicznych,
  • – prawidłowe ewidencjonowanie spraw kierowanych na drogę postępowania sądowego,
  • – tworzenie i rozwiązywanie odpisów/rezerw na należności,
  • – analiza kont rozrachunkowych dotyczących należności i zobowiązań krajowych i zagranicznych,
  • – sprawdzanie pod względem rachunkowym dowodów księgowych,
  • – prowadzenie ewidencji księgowej w zakresie środków trwałych oraz działalności inwestycyjnej,
  • – kontakty i współpraca z organami podatkowymi, audytorami, bankami,
  • – udział w weryfikacji sprawozdań finansowych,
  • – sporządzanie sprawozdań dla jednostek zewnętrznych (GUS, NBP itp.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres e-mail: kadry@czh.pl Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 kwietnia 2024 roku.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupa CZH S.A. z siedzibą w Katowicach, 40-955 ul. Lompy 14 (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kadry@czh.pl

Zobacz więcej

X