07.02.2017
Forum Zmieniamy Polski Przemysł

6 lutego br. w Warszawie odbyło się Forum Zmieniamy Polski Przemysł, które jest jedną z najważniejszych cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki. W tym roku była to już XVII edycja tego wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.

Gośćmi Forum były najważniejsze postaci polskiej i europejskiej gospodarki – reprezentanci zarządów czołowych polskich przedsiębiorstw, przedstawiciele rządu i parlamentu, eksperci gospodarczy.

W dyskusjach o perspektywach polskiej gospodarki i stojących przed nią wyzwaniach brał również udział Zarząd Grupy CZH S.A.

Forum Zmieniamy Polski Przemysł rozpoczęła debata odnosząca się do aktualnych problemów całej gospodarki. Jej kontynuacją były dyskusje panelowe, które przybliżyły sytuację i problemy wiodących branż takich jak energetyka, przemysł obronny czy infrastruktura transportu.

Przedstawiono także obszerny raport „Nadzieje i obawy polskiego biznesu”, z którego wynika, że ponad połowa zapytanych przedsiębiorców z nadzieją patrzy na rozwój innowacyjności polskiego przemysłu.

Forum zakończy uroczysta Gala wręczenia tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł”. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Zobacz więcej

X